Udusu­letekk Classic Comfort

279,00 415,00  sis. KM
223,20 332,00  sis. KM

Suundu mugavuse tippu udusuleteki embuses! Luksuslikult pehme ja kerge udusuletekk pakub unustamatut soojuse kogemust. Kaasaegne disain sulandub harmooniliselt igasse magamistuppa, pakkudes ööpäevaringset mugavust. Uuenda oma unekogemust udusuletekiga – pehme, õhuline ja täiuslik kaaslane iga unelmat täis öö jaoks!

SOODUS 20%

Suundu mugavuse tippu udusu­leteki embuses! Luksus­likult pehme ja kerge udusu­letekk pakub unusta­matut soojuse kogemust. Kaasaegne disain sulandub harmoo­ni­liselt igasse magamis­tuppa, pakkudes ööpäe­va­ringset mugavust. Uuenda oma uneko­gemust udusu­le­tekiga – pehme, õhuline ja täiuslik kaaslane iga unelmat täis öö jaoks!

Patjades ja tekkides sisal­duvad suled on pestud ning töödeldud niimoodi, et need on sobilikud ka allergikutele.

Sisu: 70% Euroopa pardi udusulgi ja 30% väikeseid sulgi. Pealis­kangas: 100% puuvil­la­satiin. Pakitud luku ning sangadega kotti, mida saab kasutada ka teki hoius­ta­miseks, kui tekki ei kasutata.

Suletoodete õige hoolduse kohta loe lähemalt SIIT.

Tootja: RINGSTED DUN, Taani

Tooteinfo

Pealisriie: 100% puuvillasatiin
Sisu: 70% pardi udusulgi, 30% pardi väikeseid sulgi.
Masinpestav 60 kraadi juures, kuivati kasutamine lubatud keskmisel kuumusel. Keemiline puhastus, triikimine ning pleegitamine keelatud.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 7-10 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest natuke erineda.

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Sulle võib meeldida ka…

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang