Tekikott väikesele tekile — olemas! Tekikott hiigel­suurele tekile — ka olemas! Soovid lillelist tekikotti või hoopis ühevär­vilist, meil on!

Madal soojus­juh­tivus

 

Puuvil­laseid tekikotte saab kasutada nii suvel kui ka talvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, naturaalne kangas imab väga hästi niiskust ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Tekikott on voodi­pe­su­komp­lekti osa,  mis jääb kõige voodis peale ning on seetõttu ka kõige rohkem nähtaval. Seega on oluline, et tekikott oleks silmale meeldiv ning sobiks kokku mitte ainult ülejäänud voodi­pesuga, vaid ka ülejäänud magamistoa sisutusega.

Tekikott, mis on soetatud Votex House’i toote­ka­ta­loogist on kvali­teetne ja ilus. On võimalik valida tekikott erine­vates toonides ja mater­jalist. Just selline, mis tagab kõige parema une ning sobib Sinu magamis­tuppa kõige paremini. Suviseks puhuks võib eriti hästi sobida erinevate lille­must­ritega puuvil­la­sa­tiinist tekikott, mis toob magamis­tuppa erksaid värve, värskust ja puhtust. Lihtsa ja elegantse stiili armas­tajale sobiks ilmselt kõige paremini heledates toonides mako-satiinist tekikott, mis on tehtud kvali­teetsest Egiptuse puuvil­la­lõngast, ehtides tuba oma hurmavalt läikiva pinnaga. Kuna tahame oma klien­tidele pakkuda vaid parimat, võib olla kindel, et iga Votex House’ist soetatud tekikott on hinnatud kvali­teetse OEKO-TEX 100 serti­fi­kaadiga ning valmis­tatud siin samas Eestis, töökate Eesti naiste käte all.

Meie Votex House’is oleme mõelnud ka kõige nooremate peale, kellel on võimalik valida tekikott enda lemmiku Disney print­sessi või kange­lasega – olgu selleks Käsna-Kalle Kantpüks, Ämblikmees, Elsa või mõni teine. Sedasi on tore unenä­gu­demaal seigelda ning ka õhtul voodisse saamine on seetõttu lihtsam.

Vaata meie toote­valik üle ja luba endale kvali­teetne tekikott ja hea uni juba täna!

Lang