Padjad.

Otsid patja?

Oled õiges kohas, meil on Sulle pakkuda pehmeid patju. Või eelistad hoopiski tugevat patja? Meil on ka neid!

Pehme kui pilv

Kõik meie pakutavad padjad on parima kvali­teediga imeliselt pehmed.

Masin­pestav

Kõik padjad on masin­pes­tavad, nii et saad bakte­rimol­lus­kitele anda tuld!

Kehasõb­ralik

Kogu meie padja­valik on kehasõb­ralik ning kasutatud mater­jalid omavad OEKO-TEX100 standardit.

Padjad mängivad olulist rolli hea unekva­li­teedi tagamisel. Ilmselt oleme kõik mõni hommik kange kaelaga ärganud ja terve päev on see meile tunda andnud. Hea padi aitab vältida seda olukorda ning tagab selle, et tunneme end terve päeva vältel värske ja puhanuna. See, kui kõrge, pehme ning mis mater­jalist padi on, määrab meie ülejäänud päeva ning selle, kas tunneme end õhtuni loiu ja väsinuna või oleme hoopis energiast pakatavad.

Padi, mis on ostetud Votex House’ist on aller­giavaba ning seetõttu sobib suure­pä­raselt ka aller­gi­kutele. Toote­va­li­kusse kuuluvad nii siidi­padjad, mikro­kiust kui ka lamba­villast padjad. Antibak­te­riaalsed padjad on testitud laboris Saksamaal, et saaksime pakkuda 100%-list kindlust oma klien­tidele. Padi Mersedes ning Siidipadi on ka masin­pes­tavad. Votex House’i pakutud padjad on kerged ja pehmed kui pilved, mis sind terve öö kaisus hoiavad. Kõik selleks, et klient tunneks end hommikul puhanu ja värskena.

Üks oluline kriteerium padja valikul on materjali kvali­teetsus. Selleks omab kogu Votex House’i toote­valik OEKO-TEX100 serti­fi­kaati, andes kindluse, et kangas on töödeldud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele ning ei sisalda kahju­likke ühendeid.

Padjad, mis on ostetud Votex House’ist on toodetud Eestis ning valmis­tatud suure hoole ja armas­tusega Viljandis, sooviga pakkuda magusat und nii Sulle, kui ka Sinu lähedastele. Vaata meie toote­valik üle siit  ja luba endale kvali­teetne uni juba täna!

Loe lähemalt ka sellest, miks Marimell Votexit armastab siit

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang