Luksus, mille eest tänavad Sind nii juuksed, nägu kui ka keha.

Naturaalsest Mulberry siidist voodipesu.

100% naturaalne

 

Siidist padja­püürid on valmis­tatud Mulberry siidius­si­kookoni kiust.

Vanane­mis­vastane

 

Siidil on ainulaadne vanane­mis­vastane ning antibak­te­riaalne toime, mis soodustab kolla­geeni teket ja tasakaa­lustab nahas niiskust.

Siledad ja siidised kiharad

Siid on ülimalt pehme ja sile ning seetõttu on juuste hõõrdumine vastu padja­püüri minimaalne. Siidist padja­püüriga saad öelda head aega bad-hair-day’le.

Lukk-kinni­tused

 

Siidist padja­püürid on suletavad peitelukuga.

Siidist voodipesu on nahasõb­ralik ning väga vastu­pidav, lisaks on sellel luksuslik läige. Siid reguleerib tempe­ra­tuuri ja on soojal ajal mõnusalt jahe ning külmal ajal pakub vajalikku soojust.

Siid sisaldab 18 erinevat inimkehale kasulikku amino­hapet, mis aitavad naha pinnal säilitada aineva­hetust, hoida nahka niiske ja siledana. Kui oled Printsess Herne­teral tüüpi magaja, siis see voodipesu on just Sulle mõeldud.

Siid kuulub tänapäevani maailma hinna­li­seimate tekstiilide hulka, seda just materjali imeliste omaduste pärast. Miks soetada endale siidist voodipesu:

  • Jahutav toime –  siid laseb nahal hingata ja reguleerib tempe­ra­tuuri nii, et Sa ei higista, aga samas ei teki ka jaheduse tunnet.
  • Hüpoal­ler­geenne – siidi ei armasta ei tolmu­lestad, hallitus ega ka seened, need omadused teevad siidi astmaa­tikute ja aller­gikute ideaalseks voodikaaslaseks!

Siid vähendab näonaha hõõrdumist vastu patja, aidates vältida hommikusi kortsukesi ja paistetust näos. Siidist padjapüür on eriti hea probleemse nahaga inimestele — nahk on hommikul ärgates rahulikum ja vähem punetav.  Siid on vanane­mis­vastase toimega! Kuna siid ei ima endasse niiskust ja sellega koos rasu või Sinu hinnalisi näokreeme, siis jäävad kreemid näole, mitte padja­püürile toimetama. Kallis öökreem, mis Sa enne voodisse minekut näole määrid, püsib seal piisavalt kaua, et lubatud eesmärki täita. Kõige suuremaks kortsude tekitajaks on kuiv nahk ja siidist voodipesu vahel unetunde võttes seda ei juhtu!

Kui valida üks materjal, mis on su nahale ja juustele kõige parem, on võitjaks just siid.

Siidist padja­püüride kasutamine toob kaasa märga­tavaid muutuseid juustes – katkiste otste ja kahususe vähen­damine on vaid kaks näidet! Positiivsed muutused saavu­ta­takse kahe faktori abil. Esiteks ei ima siid niiskust. Seetõttu aitab siidist padjapüür püsida niiskusel seal, kus vaja – juustes ja peanahal! Teiseks tähtsaks faktoriks on siidi sile pind. Nii või naa saab öelda, et mater­jalide maailmas on just siidist padjapüür su juuste parimaks sõbraks. Naturaalsest siidist padjapüür on ideaalne ka töödeldud, õrnadele ja lokkis juustele. Juuste ja padja vaheline hõõrdumine on minimaalne, mis aitab vältida murdumist ja ka hoolega tehtud fööni­soeng püsib kauem. Lokkis juuste puhul väheneb kahusus.

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang