Rõõmsa­vär­vi­lised ja Sinu lapse lemmik­kan­ge­lastega — voodi­pe­su­komp­lektid, mis meeli­tavad lapsed varem voodisse :).

Madal soojus­juh­tivus

 

Puuvillast voodipesu saab kasutada nii suvel kui ka talvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, naturaalne kangas imab väga hästi niiskust ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Laste voodipesu, sarnaselt täiskas­vanute omale, peaks olema aller­gee­nidest ja toksii­nidest vaba. Kuigi see on tähtis alati, on laste puhul see veelgi olulisem, kuna laste immuun­süs­teemid on tihti­peale nõrgemad ning arves­tades, et lapsed veedavad iga öö voodi­linade vahel keskmiselt 9 tundi, on väga oluline, et kangas oleks nahasõb­ralik ja puhas. Seda enam, et kõik vanemad tahavad enda lastele vaid parimat ning soovivad, et laste voodipesu oleks kvali­teetne, mille vahel on lastel mõnus ja mugav magada. Just seetõttu on kõik Votex House’i tooted ka OEKO-TEX 100 serti­fi­kaadi omanikud. Et vanemad saaksid ka ise rahuliku südamega magada, teades, et lapsed on öösel kvali­teet­se­tesse linadesse mähitud.
Laste voodipesu võiks olla toredates, lõbusates toonides või mõne lapse lemmiku
tegelas­kujuga. Votex House’ist on võimalik tellida pisiperele voodi­linad, mida kaunis­tavad erinevad kange­lased, olgu selleks Käsna­kalle Kantpüks, Spiderman, Elsa, Bambi või mõni muu tegelane. Ka Muumide fännidele on mõeldud.
Lõbus voodipesu aitab õhtust magama­mi­nekut hoida mängu­lisena ning enda lemmik­ka­rak­te­ritega üheskoos magama heites võib see tuua tegelased ka unenä­gu­desse kange­las­te­gusid tegema.

 

Laste voodipesu valides on hea silmas pidada ka seda, et see ei vajaks liiga palju hoolt ning kannataks tihedat masinpesu. Seda silmas pidades on Votex House’i puuvil­lasest mater­jalist voodipesu vastu­pidav ja kauakestev, olles säravates toonides veel ka pärast mitmeid pesukordi. Kindlasti tuleks tähelepanu pöörata ka suurusele. Kuna lapsed kasvavad kiiresti, võib voodipesu olla vajalikust veidi suurem, samas kui see on liiga suur, siis võib lapsel olla ebamugav kui tekk pidevalt üle voodi ääre maha libiseb. Just seetõttu on võimalik Votex House’ist tellitud laste voodipesu saada erine­vates mõõtudes, olenevalt kas klient soovib seda suuruses 100x120 cm või 150x210 cm.

 

Laste mustrites tooteid on võimalik soetada eraldi lina, tekikoti ja padja­püürina või üheskoos voodi­pe­su­komp­lektina. Kutsu lapsed kõrvale ning vaadake üheskoos Votex House’i toote­ka­taloog üle. Sedasi saate valida välja enda lemmikud ning tagada selle, et lastel oleks kvali­teetne ning lõbus igal õhtul magama heita!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang