Padjapüür väikesele padjale — olemas! Padjapüür suurele padjale — ikka olemas! Soovid lillelist padja­püüri või hoopis ühevär­vilist, meil on!

Madal soojus­juh­tivus

 

Puuvil­laseid padja­püüre saab kasutada nii suvel kui ka talvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, naturaalne kangas imab väga hästi niiskust ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Padjapüür ühes tekikoti ja linaga, moodus­tavad voodi­pe­su­komp­lekti. Alati on hea mõte osta need ühe komplektina, kuid aeg-ajalt võib vaja minna ka lisa padja­püüre, mistõttu saab neid eraldi juurde osta.

Padja­püüri ja materjali sobivus on oluline, kuid ei kindlasti ei ole hea une tagamiseks ainus vajalik osa. Tuleb ka veenduda, et kodus on ka kvali­teetsed tekid ja padjad. Votex House’ist on võimalik valida erinevate patjade vahel, olenevalt kas eelis­ta­takse siidi­patja või antibak­te­riaalset patja.

Padjapüür puutub 8 tundi ööpäevas otseselt kokku meie näonahaga, seega peab see olema näonahale hell ja hoolitsev. Sel põhjusel on väga oluline valida padjapüür endale sobivast mater­jalist ning seda vahetada regulaarselt, et olla kindel, et püürile ei ole kogunenud mustust, mis võib näonahale halvasti mõjuda. Kuna padja­püüre on ka mitmeid erinevaid suuruseid, on oluline jälgida, et see saaks ostetud õigetes mõõtudes.  On mõeldud ka kõige pisemate peale. Votex House’ist saab soetada padja­püüri, mida kaunistab Ämblikmees, Muumitroll, Jääku­nin­ganna Elsa või mõni muu Disney printsess.

Et Sina ja Sinu pere saaksite olla kindlad kasuta­tavate voodi­linade kvali­teedis, on kogu Votex House’i kanga­valik OEKO-TEX 100 kõrgk­va­li­teedi serti­fi­kaadiga. Heida pilk peale Votex House’i veebipood ja soeta endale uus voodipesu või lihtsalt padjapüür ning luba endale kvali­teetne uni juba täna!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang