Otsid eksklu­siivset voodipesu? Mako-satiin on just Sinu jaoks.

Mako-satiinist saad pikemalt lugeda SIIT.

Madal soojus­juh­tivus

 

Voodipesu saab kasutada nii talvel kui ka suvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, kangas imab niiskust väga hästi ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Kergus

 

Voodipesu on väga kerge, õhuline, kuid tänu kanga tihedale koele, ülimalt vastupidav.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Tekikott on voodi­pe­su­komp­lekti osa,  mis jääb kõige voodis peale ning on seetõttu ka kõige rohkem nähtaval. Seega on oluline, et tekikott oleks silmale meeldiv ning sobiks kokku mitte ainult ülejäänud voodi­pesuga, vaid ka ülejäänud magamistoa sisutusega.

Tekikott, mis on soetatud Votex House’i toote­ka­ta­loogist on kvali­teetne ja ilus. On võimalik valida tekikott erine­vates toonides ja mater­jalist. Just selline, mis tagab kõige parema une ning sobib Sinu magamis­tuppa kõige paremini. Suviseks puhuks võib eriti hästi sobida erinevate lille­must­ritega puuvil­la­sa­tiinist tekikott, mis toob magamis­tuppa erksaid värve, värskust ja puhtust. Lihtsa ja elegantse stiili armas­tajale sobiks ilmselt kõige paremini heledates toonides mako-satiinist tekikott, mis on tehtud kvali­teetsest Egiptuse puuvil­la­lõngast, ehtides tuba oma hurmavalt läikiva pinnaga. Ning kõige klassi­ka­lisema kanga armas­ta­jatele sobib puuvillane tekikott. Kuna tahame oma klien­tidele pakkuda vaid parimat, võib olla kindel, et iga Votex House’ist soetatud tekikott on hinnatud kvali­teetse OEKO-TEX 100 serti­fi­kaadiga ning valmis­tatud siin samas Eestis, töökate Eesti naiste käte all.

Meie Votex House’is oleme mõelnud ka kõige nooremate peale, kellel on võimalik valida tekikott enda lemmiku Disney print­sessi või kange­lasega – olgu selleks Käsna-Kalle Kantpüks, Ämblikmees, Elsa või mõni teine. Sedasi on tore unenä­gu­demaal seigelda ning ka õhtul voodisse saamine on seetõttu lihtsam.

Vaata meie toote­valik üle ja luba endale kvali­teetne tekikott ja hea uni juba täna!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang