Udusu­lepadi Classic Premier

74,90 79,90  sis. KM
59,92 63,92  sis. KM

Sukeldu unenägudesse udusulepadjaga! Meie luksuslikud padjad pakuvad pehmust, toetust ja suurepärast une kvaliteeti. Valmistatud kõrgekvaliteedilistest udusuledest, tagavad padjad unikaalse mugavuse ja õhulise tunde. Uinu luksuslikult udusulepadjaga – öösel, mis on täis pehmust ja unelmate võlu!

SOODUS 20%

Sukeldu unenä­gu­desse udusu­le­padjaga! Meie luksus­likud padjad pakuvad pehmust, toetust ja suure­pärast une kvali­teeti. Valmis­tatud kõrgekva­li­tee­di­listest udusu­ledest, tagavad padjad unikaalse mugavuse ja õhulise tunde. Uinu luksus­likult udusu­le­padjaga – öösel, mis on täis pehmust ja unelmate võlu!

Patjades ja tekkides sisal­duvad suled on pestud ning töödeldud niimoodi, et need on sobilikud ka allergikutele.

3‑kambriline udusu­lepadi, mis tähendab, et padja sisu on jagatud 3 kambri vahel. Välimiste kambrite sisu: 60% Euroopa haneu­du­sulge ning 40% väikeseid sulgi. Sisemine kamber: 100% väikeseid sulgi. Pealis­kangas: 100% puuvil­la­satiin. Pakitud luku ning sangadega kotti, mida saab kasutada ka padja hoius­ta­miseks, kui patja ei kasutata.

Suletoodete õige hoolduse kohta loe lähemalt SIIT.

Tootja: RINGSTED DUN, Taani

Tooteinfo

Pealisriie: 100% puuvillasatiin
Sisu: 60% hane udusulg, 40% hane väikene sulg.
Masinpestav 60 kraadi juures, kuivati kasutamine lubatud keskmisel kuumusel. Keemiline puhastus, triikimine ning pleegitamine keelatud.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 7-10 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 5343 2903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest natuke erineda.

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Sulle võib meeldida ka…

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang