Otsid saunalina või hoopis froteerätti?

Oled õiges kohas, meil on Sulle parima kvali­teediga frotee­rätte ja saunalinu.

Pehme kui kallima puudutus

Kõik meie pakutavad sauna­linad ja frotee­rätid on parima kvali­teediga ning imepehmed.

Parima imavusega

Sauna­linad ja frotee­rätid on pärast esimest pesu suure­pärase imavusega, ega ei aja kehale ebameel­divaid purukesi.

Naturaalne

Kõik meie pakutavad sauna­linad ja frotee­rätid on naturaal­setest mater­ja­lidest. Valikust leiad nii puuvil­laseid kui ka bambuse ja puuvilla segust saunalinu ja froteerätte.

Saunalina on miski, millega end dušši alt või saunast tulles kuivatame. See peaks olema tehtud mater­jalist, mis imab hästi vett kuid on endiselt nahale hell. Votex House’ist saab soetada erine­vatest mater­ja­lidest sauna­li­nasid ja rätikuid. Me pakume 100% puuvillast frotee­rä­tikuid, mis on pehmed, kohevad ning mõjuvad nahale rahus­tavalt. Alter­na­tiivina on võimalik ka soetada saunalina,mis on 70% bambusest ja 30% puuvillast ning sobib suure­pä­raselt inimestele, kes väärtus­tavad pikaajalist kvali­teeti ning kangast, mis ei tuhmu ega kaota pehmust ka pärast paljusid pesukordi.

Saunalina on väga praktiline ja tänu sellele sobib suure­pä­raselt ka kingi­tusena kallitele inimestele. Lisaks sellele on see hea viis kasutamaks ka vannitoas disai­ni­ele­mendina, lisades vannitoa tühjadele seintele ning lihtsale sisus­tusele värve ning pehmet ja hubast õhkkonda. Rätikuid on võimalik soetada Votex House’ist mitmes erinevas mõõdus. On väikseid frotee­rätte, mis sobivad hästi näiteks näo ja käte kuiva­ta­miseks, kuid on võimalik osta ka suur saunalina mõõtudega 100x150 cm, kuhu on eriti mõnus end sisse kerida. Kuna erine­vates mõõtudes rätikud sobivad kasuta­miseks erine­vatel puhkudel, on hea osta rätikud ja saunalina komplektina.

Iga Votex House’ist ostetud saunalina või frotee­rätik on testitud kahjulike ainete vastu ning omab OEKO-TEX 100 serti­fi­kaati. Vaata üle Votex House’i toote­ka­taloog ning hellita end või endale kallist inimest sooja ja pehme saunalinaga!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang