Voodi­linad mistahes voodi jaoks. Eelistad tavalist voodilina? Meil on! Soovid hoopis kummiga voodilina? Selle leiad ka!

Madal soojus­juh­tivus

 

Puuvil­laseid voodilinu saab kasutada nii suvel kui ka talvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, kangas imab väga hästi niiskust ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Voodi­linad koos padja­püüride ja tekikotiga on osaks voodi­pe­su­komp­lektist. Kui voodi­linad on ebamu­gavad ja ebaso­bivad, siis lähevad need pidevalt kortsu ning liiguvad paigast ära, mis tähendab, et seal ei ole rahulik magada. Hea ja sobiv lina on aga nii mõnus ja kutsuv, et õhtul teki alla pugemine on midagi, mida päev otsa oodata.

Voodi­linad peaksid ideaalis moodustama komplekti padja­püüri ja tekikotiga, jättes seeläbi mitte ainult mustri-värvi poolest ühtse mulje, vaid ka materjali ühtsuse osas. Selleks võib soetada kohe kogu voodi­pe­su­komp­lekti Votex House’i toote­ka­ta­loogist. Vahel aga teab klient kohe, et plaanib linasid vahetada tihemini ning eelistab osta mõned voodi­linad eraldi juurde. Votex House toote­va­likust leiab komplektide juurde ka sama disainiga eraldi voodilinu, padja­püüre ja tekikotte.

Voodi­linad on valmis­tatud erine­vatest kangastest. Votex House kasutab voodi­linade valmis­ta­miseks nii puuvillast, puuvil­la­satiin kui ka mako-satiin kangast. Kindel valik on puuvil­la­sa­tiinist või mako-satiinist kangas, mida iseloo­mustab pehmus ja läige. Klassi­kalise voodipesu austajate esimene valik on tavaline puuvill. Eraldi tuleks ka välja tuua, et kogu Votex House’i kanga­valik omab kõrgekva­li­tee­dilist OEKO-TEX 100 sertifikaati.

Lastele mõeldud voodi­linad on erisu­guste mustritega ja tegelastega. Kui muidu võib laste õhtul voodisse meeli­tamine tunduda kui pikk ja kurnav protsess, siis seda on palju lihtsam teha, kui lapsel on enda lemmikute muinas­ju­tu­te­ge­lastega voodi­linad, kuhu magama heita. Votex House’ist leidub midagi nii muumide, print­sesside, ämblikmehe kui ka elevantide fännidele.

Vaata üle Votex House’i toote­ka­taloog ning soeta endale ja oma lähedastele uued voodi­linad juba täna!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang