Voodi­pe­su­klassika — linane on mõnusaima une ja trendi­kaima magamistoa saladus.

Reguleerib kehatem­pe­ra­tuuri.

 

Linane kangas laseb suvel kehal hingata ja hoiab talvel mõnusalt soojas.

Väga kulumis­kindel!

 

Linane kangas on kolm korda tugevam ja viis korda kulumis­kindlam kui puuvill.

EI! Triiki­misele

 

Linane kangas ei vaja triikimist. Linase naturaalne, veidi kortsus välimus ning taotletud lohakus, on trendikas ja sobilik nii moodsesse kui ka roman­ti­lisse magamistuppa.

Linane voodipesu on läbi aja olnud väga armas­tatud. See on valmis­tatud  loodus­likust kiust, mida on kasutatud juba tuhandeid aastaid. Linase materjali üks paljudest eelistest on tema pikaea­lisus. Ka pidevalt kasutuses olles võib see vastu pidada pikki aastaid, ilma märki­mis­väärselt enda omaduste ning vormi kaota­miseta. Muidugi tuleb voodipesu eest õiget hoolt kanda, kuid õnneks ei vaja  linane materjal erilist hoolt ning sobib hästi nii masin­pesuks, kuiva­tisse panemiseks kui ka triikimiseks.

Erinevad inimesed eelis­tavad erinevast mater­jalist voodipesu. Mõned eelis­tavad magada siidi­li­nadel, teised eelis­tavad puuvillast kangast ning kolman­datel tuleb kõige parem uni mako-satiinil või linasel mater­jalil. Linane voodipesu

sobib eriti hästi magamiseks just tänu oma niiskust imavatele, hinga­vatele ning hästi soojust­juh­ti­vatele omadustele. Tänu sellele mõjub linane voodipesu suvel jahutavalt ja talvel soojen­davalt. Lisaks sellele on mater­jalil naturaalselt antibak­te­riaalsed omadused, mistõttu sobib see suure­pä­raselt ka allerikutele.

Linane voodipesu on eriti hea arves­tades, et uni on esmatähtis faktor enda energia­varude tähen­da­miseks ning mööda­pääsmatu selleks, et saaksime päeva jooksul olla edukad, produk­tiivsed ning enda päeva nautida. Kuna voodipesu puudutab meie nahka öö läbi, peame olema veendunud selle kvali­teedis. Votex House’ist ostetud toote­valiku puhul muretsema ei pea, kuna kogu meie sortiment on töödeldud vastavad Euroopa Liidu nõuetele ning omab vastavat OEKO-TEX 100 sertifikaati.

Linane voodipesu on väga hea valik ka keskkon­na­tead­likele inimestele, kelle jaoks on oluline jätku­suut­likus. Seda seetõttu, et antud materjal on oluliselt väiksema ökoloo­gilise jalajäljega, kui puuvill ning ei koorma keskkonda pooltki nii palju kui alter­na­tiivsed voodipesu mater­jalid. Lisaks eelmai­nitule näeb linane voodipesu ka hea välja! Materjal hoiab naturaalselt veidi kortsu ning lisab tänu sellele magamis­tuppa kodust ja mugavat õhkkonda.

Kõik Votex House’i voodipesu on toodetud suure hoole ja armas­tusega Eestis, töökate Viljandi naiste käte all. Meie toote­ka­ta­loogist võid leida lemmiku linase voodipesu kas endale või oma lähedastele. Luba endale ja enda kallitele kvali­teetne uni juba täna!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang