Otsid eksklu­siivset voodipesu? Mako-satiin on just Sinu jaoks.

Mako-satiinist saad pikemalt lugeda SIIT.

Madal soojus­juh­tivus

 

Voodipesu saab kasutada nii talvel kui ka suvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, kangas imab niiskust väga hästi ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Kergus

 

Voodipesu on väga kerge, õhuline, kuid tänu kanga tihedale koele, ülimalt vastupidav.

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud voodipesu ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

Mako-satiinist voodi­pe­su­komp­lektid on küll aina enam populaarsust koguvad, kuid voodipesu on võimalik soetada ka teistest mater­ja­lidest, millest eelis­tatuimad on näiteks puuvill ja puuvill­satiin. Mako-satiin meenutab tihti­peale oma pehmuse ja sileda puudutuse poolest ka siidi, küll aga on see siidist palju soodsam.

Mako-satiinist-komplektid on suure­pärane lahendus ka aller­gi­kutele ning inimestele kel on õrn nahk. Kuna kangas on niivõrd siidine ja pehme, ei ärrita see nahka ning mõjub pigem rahus­tavalt. Eriti hea on mako-satiinist padjapüür, mis laseb näonahal hästi puhata ning ennetab kortsude teket. Need sobivad suure­pä­raselt ka inimestele, kel olenevalt aasta­ajast on magades kas palav või külm. Kuna materjal on täielikult naturaalne ning valmis­tatud kvali­teetsest Egiptuse puuvil­la­kiust, on sel väga hingavad ja kerged omadused.

Mako-satiinist-komplektid on armas­tatud ka oma luksusliku välja­nä­gemise poolest.

Voodipesu on üks parimaid viise, kuidas lihtsalt ja kiirelt muuta enda magamistoa välja­nä­gemist ning sobitades see kardinate, vaiba ja muu sisus­tusega, on võimalik enda magamis­tuppa tuua värskust ja luksust. Votex House’ist on võimalik valida mitmete erinevate komplektide vahel. Õrnema disaini eelis­tajad saaksid enda magamis­tuppa tuua õrnroosades värvides triibulise komplekti Rose ning tugevamate mustrite austajad saavad jällegi veidi julgema disaini ja mustriga komplekti Dark Plum.

Kuna me veedame suure osa oma ajast magades ning voodipesu puudutab meie nahka iga öö, on väga oluline, et see oleks kvali­teetne ning korralik. Üks hea viis kuidas selles veenduda, on OEKO-TEX 100 serti­fikaat, mis näitab, et kangas ei sisalda kahju­likke ühendeid ja on töödeldud vastavad Euroopa Liidu nõuetele. Kõik Votex House’ist soetatud mako-satiinist komplektid omavad OEKO-TEX 100 sertifikaati.

Votex House’i toote­ka­te­gooria on nii lai ja varieeruv just selle eesmärgiga, et iga klient leiaks meie veebi­poest just endale kõige sobivama voodipesu, milleks tihti­peale on mako-satiinist komplekt. Vaata üle meie toote­ka­taloog juba täna ning paku nii endale kui ka oma lähedastele kvali­teetne ning turgutav uni!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang