Voodi­pe­su­komplekt.

Kui Sinu kodust on puudu üks kvali­teetne ja nahasõb­ralik voodi­pe­su­komplekt, siis oled just õiges kohas leidmaks endale sobivaim kehakallistaja!

Naturaalne

Voodi­pe­su­komp­lektid on valmis­tatud puuvillast, mis on parim Sinu kehale. Lisaks on puuvillal väga hea omadus imada niiskust, niiet Sa ei ärka enam kunagi higise ja ebameel­divalt niiskena.

Imeliselt siidine

Voodi­pe­su­komp­lektid on imeliselt siidised ja pehmed. Puuvil­la­sa­tiini on peetud ka puuvil­la­siidiks, mis tähendab, et materjal on keha vastas mõnusalt pehme ning Sa ei jõua õhtuti voodisse minekut ära oodata!

EI! Triiki­misele

Satiinkangas ei vaja triikimist, sest see lihtsalt ei kortsu pesus. Eriti mõnus on voodipesu, kui viid selle õue, värske õhu kätte kuivama, tuule saputus muudab voodipesu ekstrasirgeks.

Voodi­pe­su­komplekt sisaldab tekikotti, voodilina ning kahte padja­püüri, mis kõik on ühesu­gusest kangast. Õige voodipesu valik on oluline, kuna see mängib suurt rolli selles, et meil oleks hea ja kvali­teetne uni. Muidugi on sama oluline see, et oleks õige tekk ja padi, kuid kuna voodipesu puudutab nahka otseselt, peab see valik kindlasti olema kaalut­letud ja õige.

Voodi­pe­su­komplekt on tänapäeval hea viis, kuidas tuua koju värksust, kasutades seda ka sisus­tus­e­le­mendina. Voodipesu on võimalik valida selle järgi, et see vastaks magamistoas oleva pehme mööbli, kardinate ja muu sisus­tusega ning kuna voodipesu saab vahetada tihemini kui muud mööblit, on see on suure­pärane viis enda magamistoas hubase ja mõnusa õhkkonna loomiseks. Loe lähemalt ka sellest, miks Marimell Votexit eelistab siit.

Votex House’i toodetest on endale meele­pärane voodi­pe­su­komplekt leitav kõigile, olenevalt mis materjali või värve keegi eelistab. Suve algust saab tähistada näiteks uue mooniõie disainiga puuvil­la­sa­tiinist voodi­pesuga, samas kui kevadel võib mako-satiinist roosi­vär­vides või puuvil­la­sa­tiinist lavend­li­toonis voodi­pe­su­komplekt tunduda eriti kutsuvalt. Võima­likult naturaalse ja praktilise maitse austa­jatele võib aga linane voodi­pe­su­komplekt olla parim – mõjudes tänu oma suurele soojus­juh­tivuse ja niiskusi­mavuse omadustele palavatel suveöödel jahedana ja külmadel talve­öödel soojana.

Votex House’ist ostetud voodi­pe­su­komplekt on pakitud tolmu­kotti, mis on valmis­tatud tootmis­jää­kidest. See on hea viis rohkem keskkon­na­sõb­ra­likeks valikuteks, et õhtu lõpus saaks kerge südamega uute pehmete linade vahele heita!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang