Pleedid.

Otsid pleedi endale või kingituseks?

Oled sattunud täpselt õigesse kohta! Meil on pakkuda suures valikus nii meriino- kui ka kašmiir­vil­laseid pleede.

Pehme, kui pilv

Merii­novil­lased pleedid on palavalt armas­tatud, kuna need on pehmed ja kohevad, kuid aitavad samal ajal vältida ülekuu­me­nemist, kohan­dudes kehatemperatuuriga.

Naturaalne

Kõik meie pakutavad pleedid on kehasõb­ra­likud ning nende tootmiseks kasutatud mater­jalid omavad OEKO-TEX100 standardit.

Kerge

Pleedid on õhemad kui tavalised tekid ning mugavad kasuta­miseks just seetõttu, et on väga kerged, olles samal ajal ka soojad, pehmed ja mõnusad.

Pleedid leiavad viimastel aastatel aina enam kasutust. Need on ideaalsed nii diivanil lõõgas­tu­miseks, mõnusalt raamatu lugemiseks või terrassil enda ümber mässi­miseks ja lemmik­joogi nauti­miseks. Lisaks sellele sobivad pleedid väga hästi kasuta­miseks ka pikni­ku­tekina või magamiseks.

Pleedid on õhemad kui tavalised tekid ning niivõrd mugavad üldiseks kasuta­miseks just seetõttu, et on väga kerged, olles samal ajal ka soojad, pehmed ja mõnusad. Votex House’st on võimalik soetada endale mitmeid erinevaid pleede, iseenda eelis­tatud materjali ja värviga. Näiteks müüb Votex House merii­novil­laseid pleede, mis tulevad Austraalia ja Uus-Meremaa meriinolam­mastelt, mis lisaks villa armas­tatud pehmete ja kohevate omaduste poolest, aitab samal ajal vältida ülekuu­me­nemist, kohan­dudes kehatem­pe­ra­tuuriga. Lisaks villale sisal­davad pleedid ka veidi nailonit, mis ei lase pleedil kortsu minna ning aitab jääda pikaks ajaks pehmeks ja kohevaks. Seetõttu on merii­novilla ja nailoni kooslus erakordselt kvali­teetne, vastu­pidav ning kergesti hooldatav.

Pleedid võivad olla veel pehmemad ja mõnusamad — Votex House’ist saab lisaks
merii­nop­leedile soetada endale ka kašmiirp­leedi, mida armas­ta­takse selle ääretult pehme ja sooja puudutuse pärast. Kašmiir on õrn ja veidi läikiv, olles samal ajal väga kerge, peene­koeline ning ääretult soe. Pleed sisaldab 90% tippklassi merii­novilla ning 10% Kašmiri kitsedelt saadud kašmiiri villa, mis võib olla kõige luksus­likum vill maailmas.
Aina enam kasuta­takse pleede ka siseku­junduse elemen­tidena, sobitades pleedi värve diivani, kardinate või muude kangastega kodus. Votex House’ist ostetud

pleedid on selleks suure­pä­rased, kuna siit on võimalik osta paljudes erine­vates toonides pleede.

Leia Votex House’i toote­ka­te­goo­riast enda lemmik pleed juba täna!
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang