• Hüpik-poed 15.07–17.07

  Kuum juulikuu jätkub ja meie voodi­pe­su­ka­ra­va­nidki peavad kuumale tublisti vastu ning on nädala lõpus jälle teel. Hüpik-poodides on meil SUURE­PÄ­RASED hinnad ning suur valik, lisaks saad küsida küsimusi voodi­pe­sus­pet­sidelt ning katsuda näpuga tooteid, mis on e‑poes silma jäänud :).

  More
 • Pop-up 08-10.07

  Hüpik-poed 08.07–10.07

  Hei, hei! Juulikuu on hooga käima lükatud ja meie voodi­pe­su­ka­ra­vanid kibelevad juba kuumadele asfalt­teedele, et tuua teieni Eesti PARIM ja suurima valikuga voodipesu. Vaata, oleme sel nädalal tulemas järgmis­tesse Eesti paikatesse:

  More
 • Hüpik-pood 02.07-04.07

  Hüpik-pood 02.07–04.07

  Heips! Juulikuu algus viib Votexi voodi­pe­su­ka­ravani Pärnusse. Tähistame hansa­päevi suure­pärase naturaalse voodi­pesuga. Kindlasti võtame näidistena kaasa pleede ning linast voodipesu. Ootame laadale lustima, vestlema ja ostlema 🙂

  More
 • Pop-up 10.06-12.06

  Hüpik-poed 10.06–12.06

  Hei, voodi­pe­susõber! Suur suvi viib meid Eesti PARIMA voodi­pesuga nii pealinna kui ka väikse­ma­tesse kohta­desse üle Eesti. Anname une ja tudupesu nõu, kostitame naera­tusega ja hea õnne korral müüme letilt Sulle midagi kaasa ka ;).

  More
 • vana voodi

  Ajaloo­lised faktid magamisest ja vooditest

  Voodi — üks oluli­semaid mööbliesemeid meie kodudes, pole ka ime, kuna me veedame 1/3 oma eludest magades. Just seetõttu räägi­takse magamisest ja voodiga seotust palju. Lugesin mõni aeg tagasi voodite ja magamise ajaloo kohta ja see oli nii huvitav, et jagan infokilde ka Sinuga :). Esimesed voodid hakkasid välja kujunema ligikaudu 5000 aastat tagasi 🛏. […] More
 • Hüpikpoed 03.06–06.06

  Hei, voodi­pe­susõber! Juunikuu algus viib meid Eesti PARIMA voodi­pesuga nii pealinna kui ka heade mõtete linna. Anname une ja tudupesu nõu, kostitame naera­tusega ja hea õnne korral müüme letilt Sulle midagi kaasa ka ;).

  More
Uuendan...
 • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang