• Voodipesu hooldus

  Satiinist ja mako-satiinist voodipesu hooldamine

  Hei, mina olen Sinu uus satiinist voodipesu! Selleks, et ma Sind veel pikki aastaid rõõmustada saaksin, siis palun pese ja hoolda mind järgnevate juhiste järgi:   Puhtad pesuained — eelista minu pesemisel ökoloo­gilisi, värvi-ja lõhnaaine vabasid pesuaineid ning pigem geele kui pulbreid. Kuna puutun Sinu nahaga (mis muide on ka Sinu keha suurim organ) iga […] More
 • Hüpikpood 16.04–17.04

  Heipa-hei! Meie oleme kuulnud, et juba ammu-ammu oodatakse meid päälinna külastama. Sel reedel ja laupäeval me oma karavaniga Tallinna tee jalge alla võtamegi ja leiad meid ja meie voodipesu Nõmme turu lettidelt. Ikka head hinnad ja mis on SUUR boonus, saad ju voodipesu kohe endaga kaasa võtta ja kasutama hakata, jessss!

  More
 • Hüpik-poed 07.04–10.04

  Heipa, esmaspäev! Sel nädalal alustame hüpik-poodidega juba kolma­päevast. Oleme parima voodipesu ja pehmeimate tekkide-patjadega olemas nii Tartus, Haapsalus, Turbas, Kosel kui ka Võrus. Tule vaatama ja katsuma, sest oma silm on kuningas ja käsi kuninganna :).

  More
 • Tee-seda-ise komplekt

  Nii tore, et Sa siia sattusid, sa said just APRIL­LI­NAL­JA­TATUD, meil ei ole ega tule selliseid komplekte müügile. Aga kui Sa juba siin oled, miks mitte vaadata ringi, mis meil päriselt pakkuda on :), klikka SIIA.

  More
 • Voodipesu - Votex House OÜ

  Mis loom see mako-satiin on?

  Meie käest on väga palju küsitud, et mis asi see mako-satiin õigupoolest on? Mako-satiin on 100% naturaalne, puuvillane kangas, mis on katsudes siidine, sile ja meenutab isegi tekstiilide kunin­gannat — siidi. Tõin selles posti­tuses välja kõige olulisema mako-satiini kohta ning loodan, et pärast selle lugemist on Sul oluliselt lihtsam otsustada, kas Sinule sobib puuvillane, puuvil­la­sa­tiinist või […] More
 • Hüpikpoed 19.03–20.03

  Heipa! Sel nädalal oleme jälle õue hüppamas, et pakkuda Eesti suurimat ja parimat valikut naturaalset voodipesu. Hoiame kinni 2+2 reeglist, kanname maski ja desotame, niiet koroo­naohtu ei ole 😊. Ootame!

  More
Uuendan...
 • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang