• Hüpik-poed 16.06–19.06

  Heipa, hei! Votexi müügi­letid hüplevad oma voodi­pe­su­va­likuga jälle rahvale lähemale! Sel nädalal leiad Kadri kodulinnast Uku Keskusest, olen seal olemas nelja­päeval ja reedel, 16.06–17.06. Heidi on oma valge bussiga aga Vastse­liinas Maarahva Laadal. Vastse­liina Laat toimub sel aastal laupäeval ja pühapäeval, 18.06–19.06. Ootame Sind oma voodi­pe­suvaru täiendama või niisama meiega juttu puhuma :).

  More
 • Hüpik-poed 19.05–22.05

  Heipadi-hei! Kevad õnneks vaikselt juba piilub ja see tähendab, et Türi Lillelaat 2022 on täiesti teema! Sel aastal leiad Türilt ka Votexi leti koos Heidiga, asume Tööstuse tänaval. Lisaks rõõmustab Kadri oma olemasoluga ka Tallinna inimesi Kristiine Keskuses. Ootame Sind suure­pärase voodi­pe­su­va­likuga, mis on valmis­tatud südamega Viljandis 💙🖤🤍!

  More
 • Hüpik-poed 21.04–24.04

  Heipa­dihei! Uus nädal on alanud meil üsna messiselt ehk selle nädala lõpus võib meid leida nii Tartust kui ka Tallinnast ja mõlemas linnas oleme esindatud messidel. Tartus toimub 21.04–23.04 Maamess 2022 ning leiad meid õuealalt Taluturu vastast. Tallinnas oleme olemas Inter­jöö­ri­messil, mis toimub Eesti Näituste Messi­kes­kuses 22.04–24.04. Seekordsel Inter­jöö­ri­messil on meie boksike leitav disai­ni­alalt. Loomulikult …

  More
 • Hüpikpoed 07.04–09.04

  Heips! See nädal viib meie voodi­pe­su­ka­ra­vanid Tallin­nasse ja Tartusse. Kaasas on meil SUURE­PÄRANE valik puuvillast ja puuvil­la­sa­tiinist voodipesu. Kadri ja Heidi ootavad Sind :).

  More
 • Hüpik-pood 24.03–26.03

  Helll­lõõõõuuuu kolmapäev! Olemegi vaikselt purje­tanud järje­kordse nädala selgroogu. See ju omakorda tähendab, et üks Votexi kaubik on kuumaks köetud ja soojen­dus­rin­gidki tehtud ning Heidi oma valge suksuga võtab homme ette tee Võrru. Meid ootab Kagukeskus ja oleme seal olemas kuni laupäevani. PS! Heidil on kaasas UUUUUTE mustritega puuvillast voodipesu :). Ootame Sind!

  More
 • Hüpik-poed 17.03–19.03

  Heihopsti voodi­pe­su­fännid! Tulev nädalalõpp rõõmustab jällegi pealin­na­inimesi ning Eesti parimat voodipesu leiab ka Põltsa­maalt. Võtame kaasa suure valiku puuvillast ja puuvil­la­sa­tiinist voodipesu :). Ootame Sind!

  More
Uuendan...
 • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang