• Hüpik-pood 09.03–11.03

  Heihopsti päike­seline neljapäev! ☀️ Sel nädalal oleme oma toodetega väljas Haapsalus Ranna­rootsi Keskuses. Sel korral on meil kaasas superhead pakku­mised padja­püü­ridele ja patjadele. Aga olen kiire minema, sest pakkumine kehtib nii kaua, kuni tooteid jätkub 😉. Ootame Sind Rannarootsis!

  More
 • Hüpik-pood 19.02–23.02

  Heipa, hei! Votexi müügilett hüpleb voodi­pe­su­va­likuga jälle rahvale lähemale! Täna ja uuel nädalal leiad Heidi pealinnast, Järve Keskusest, kus lett on olemas juba alates tänasest kuni nelja­päevani, 23.03. Kaasas on tal suure­pärane valik nii puuvillast kui ka puuvil­la­sa­tiinist voodipesu ja alati hea tuju ;). Ootame Sind oma voodi­pe­suvaru täiendama või niisama meiega juttu puhuma :).

  More
 • Hüpik-pood 08.02–10.02

  Heipa, hei! Votexi müügilett hüpleb voodi­pe­su­va­likuga jälle rahvale lähemale! Sel nädalal leiad Heidi Raplast Rappeli Keskusest, kus ta lööb leti lahti juba homme, 08.02 ning on seal olemas kuni reedeni, 10.02. Kaasas on tal suure­pärane valik nii puuvillast kui ka puuvil­la­sa­tiinist voodipesu ja alati hea tuju ;). Ootame Sind oma voodi­pe­suvaru täiendama või niisama meiega juttu puhuma :).

  More
 • 7 nippi kuidas hoolitseda tekkide-patjade eest

  On tavapärane, et vahetame voodipesu nädala või paari tagant, aga kui hoolikalt me hoolitseme ülejäänud voodi­tarvete puhtuse eest? Patjade ja tekkide hügieen jääb meil pahatihti tähele­panuta, kuid ka neid, igapäe­vases kasutuses olevaid uneesemeid, tuleks pesta ja nende eest hoolt kanda. Järgnevalt annan sulle 7 head nippi, mida kasutada, et tagada oma unepesas puhas ja hügieeniline …

  More
 • Hüpik-poed 21.07–23.07

  Heipa-hei, päike­seline kolmapäev ! Sel nädala­lõpul oleme Votexi karava­nidega väljas Raplas, Tõrvas ja Võrus. Nelja­päeval ja reedel, 21.07–22.07 leiad Heidi Rapla Rappeli Keskusest ning laupäeval lööb ta telgi lahti Võru turul.  Kadri on sel reedel ja laupäeval, 22.07–22.07 Tõrvas, kus on toimumas järje­kordsed Tõrva Tule-Päevad. Ootame Sind suure valiku puuvillase ja puuvil­la­sa­tiinist voodipesuga !

  More
 • Hüpik-poed 08.07–10.07

  Hei, hei juulikuu! Sel nädalal jätkame laada­liselt — reedel ja laupäeval võib Heidi leida Võhmast, kus on toimumas järje­kordsed Võhma Linna­päevad. Kadri on oma karavaniga aga Tartus Küüni tänaval, sest laupäeval ja pühapäeval toimuvad Tartus Hansa­päevad. Võtame kaasa suure valiku puuvillast ja puuvil­la­sa­tiinist voodipesu. Kes on käinud meie leti ääres, see teab, et hüpik-poed üllatavad alati …

  More
Uuendan...
 • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang