Teretu­lemast Votex House e‑poodi ja veebikoju!

Votex’i lugu

Sellel lehel on kiire ülevaade meist — Votex House OÜ’st. Kes me oleme, kust me alguse saime ning kuhu oleme liikumas. Mõnusat uudistamist 🙂
Meie oleme Kadri ja Heidi ning meie koos moodus­tamegi ettevõtte Votex House . Votex House on perefirma ning me tegutseme voodipesu-maailmas juba kahek­sandat aastat.


Ettevõtte loomine ja areng

Mõte, hakata tegelema voodipesu tootmisega, tekkis meil 2010. aastal, kui kauban­dusest, enda perele voodipesu valides, ei leidnud me ilusat, kvali­teetset ja meile tasku­kohase hinnaga voodipesu. Soovist pakkuda oma perele parimat, hakkasime vaikselt tegelema juurde­lõikuse ja õmble­misega, just naturaal­setest kangastest, mille disainid meile meeldisid. Ka meie tutta­vatele jäi meie pisike tootmine silma ning nii hakkasid tulema esimesed telli­mused. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkasime mõistma, et ka tuttavate-tuttavad soovivad omale just meie poolt toodetud voodipesu. Pisike ja armas Votex House sai ettevõtteks 12.04.2011, juhus­likult on sel päeval ka Heidil sünnipäev :). Paaril viimasel aastal oleme hakanud rohkem rõhku panema Votex House toodete tuntuse kasva­ta­misele. Kolmel järjes­tik­kusel aastal oleme osalenud messidel, april­likuus Tallinnas ning oktoobris Tartus ning sellest on saanud meie jaoks pisike tradit­sioon, mida kavatseme veel pikalt jätkata. Edasi­sised plaanid on seotud meie toodetele edasi­müüjate leidmisega, et meie headel klien­tidel oleks veel mugavam üle Eesti Votex’i kvali­teetset tudupesu soetada.


Teadlikkus

Lisaks voodipesu tootmisele ja müügile, on meie eesmärgiks kasvatada tarbijate teadlikkust voodipesu valimise osas. Oleme oma kodulehele lisanud peamised nipid, kuidas voodipesu oma magamis­tuppa valida. Nipid leiad klikkides SIIA. Kindlasti lisame kodulehele tulevikus veel kasulikke näpunäiteid, kuidas voodipesu voltida, hoiustada jne. Kõik näpunäited on koontatud kategoo­riasse “Nipid”.
Kõik Sinu küsimused voodipesu mater­jalide, disainide ning kõige muu kohta, mis puudutab head und, on vägagi teretulnud, meie kontaktid leiad kerides alla poole.

Kodumaine toodang

Kõik tooted on valmi­satud siin samas Eestis, Viljandis.

Pereet­tevõte

Votex House on pereet­tevõte, mida juhivad ema-tütar ning mille töötajad on, kui üks pere.

Loodus­likud materjalid

Kasutame vaid loodus­likke ja naturaalseid materjale. Meie toote­va­likust ei leia sünteetikat.

Õmmeldud hoole ja armastusega

Kõik meie tooted on valmis­tatud ükshaaval, hoole ja armas­tusega. Õmblusk­va­li­teedis me allahindlusi ei tee.

HEIDI — omanik, tegevjuht

Tere, mina olen Heidi! 
Olen Votex House omanik ja tegevjuht. Minu vastutada on kõik, mis puudutab Votex’i finantse, lisaks sellele (nagu väike-ettevõ­tetes ikka) täidan ma ka kõigi teiste ameti­kohtade ülesandeid, alustades koris­tajast, lõpetades trans­port­töö­lisega. Loomu­likul olen ma kursis igapäe­vaste küsimuste ning tellimustega.
Kui Sul on küsimusi voodipesu või tellimuse kohta või on meile huvitav pakkumine, siis saad mulle helistada: 5076947 või kirjutada: info@votex.ee.

KADRI — lapse­hool­dus­puh­kusel. Turun­dusjuht, kliendihaldur

Tere, mina olen Kadri! 
Minu ülesandeks on Votex’i nähtavaks ja tuttavaks muutmine ehk turundustegevus igal pool ja igal kujul. Lisaks tegelen igapäe­vaselt klientide rõõmude ja muredega. 
Kui Sul on küsimusi voodipesu või tellimuse kohta või on meile huvitav pakkumine, siis saad mulle helistada: 53432903 või kirjutada: info@votex.ee.
Olen Sinu jaoks olemas!

Sinu Votex House pere

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang