Tere, hea Votex e‑poe külastaja!

Sellel lehel on kiire ülevaade meist — Votex House OÜ’st. Kes me oleme, kust me alguse saime ning kuhu oleme liikumas. Mõnusat uudis­tamist 🙂

Meie oleme Kadri (pildil vasakul) ja Heidi (pildil paremal) ning meie koos moodus­tamegi ettevõtte Votex House . Votex House on perefirma ning me tegutseme voodipesu-maailmas juba seits­mendat aastat.

Tallinna Sisus­tusmess 2017 — Votex House

Ettevõtte loomine ja areng

Ehitus ja Sisus­tusmess 2017 — Tallinn — Votex House

Mõte, hakata tegelema voodipesu tootmisega, tekkis meil 2010 aastal, kui kauban­dusest, enda perele voodipesu valides ei leidnud me ilusat, kvali­teetset ja meile tasku­kohase hinnaga voodipesu. Soovist pakkuda oma perele parimat, hakkasime vaikselt tegelema juurde­lõikuse ja õmble­misega, just naturaal­setest kangastest, mille disainid meile meeldisid. Ka meie tutta­vatele jäi meie pisike tootmine silma ning nii hakkasid tulema esimesed telli­mused. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkasime mõistma, et ka tuttavate-tuttavad soovivad omale just meie poolt toodetud voodipesu. Pisike ja armas Votex House sai ettevõtteks 12.04.2011, juhus­likult on sel päeval ka Heidil sünnipäev :). Paaril viimasel aastal oleme hakanud rohkem rõhku panema Votex House toodete tuntuse kasva­ta­misele ning sellel aastal oleme osalenud ka kahel Sisus­tus­messil, april­likuus Tallinnas ning oktoobris Tartus. Edasi­sised plaanid on seotud meie toodetele edasi­müüjate leidmisega, et meie headel klien­tidel oleks veel mugavam üle Eesti Votex’i kvali­teetset tudupesu soetada.

Ehitus ja Sisus­tusmess 2017 — Tartu — Votex House

Teadlikkus

Peale voodipesu tootmise ja müügi, on meie eesmärgiks kasvatada tarbijate teadlikkust voodipesu valiku osas. Oleme oma kodulehel ka ära toonud peamised nipid, kuidas voodipesu oma magamis­tuppa valida. Nipid leiad klikkides SIIAKindlasti lisame kodulehele tulevikus veel kasulikke näpunäiteid, kuidas voodipesu voltida, hoiustada jne. Kõik näpunäited on koontatud kategoo­riasse “Nipid”.

Kõik Sinu küsimused voodipesu mater­jalide, disainide ning kõige muu kohta, mis puudutab head und, on vägagi teretulnud. Helista 507 6947 (Heidi)/ 5343 2903 (Kadri) või saada meile e‑mail: info@votex.ee.

SINU VOTEX HOUSE !

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang