Voodi­pe­su­komplekt mako-satiin 40–8556 Red

69,75 75,75  sis. KM

Voodipesukomplekti kuulub: Tekikott ja kaks 50x60 cm padjapüüri. Tekikott ning padjapüürid on ühesugusest kangast.

Voodipesu on valmistatud kvaliteetsest 100% puuvillasest mako-satiin kangast. Tekikotil on üleval otsas käeaugud ning all ava teki sisse panekuks.
Kangas on valmistatud õhukesest pikakiulisest Egiptuse puuvillalõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga. Kanga TC on 300.
Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.
Masinpesu 40C. Triikimine 200C. Keemiline puhastus ja kuivatis kuivatamine lubatud.

Otsid eksklu­siivset voodipesu? Mako-satiin on just Sinu jaoks. Mako-satiinist voodipesu üllatab isegi kõige nõudli­kumaid inimesi! See kangas on puuvilla tippk­va­liteet, mis on nii siidine, et seda võib nimetada puuvil­la­siidiks.  Valmis­tooted kuuluvad eliidi kategoo­riasse. Voodi­pe­su­komplekt on pakitud stiil­sesse tolmu­kotti, mis on valmis­tatud voodipesu tootmisel tekkinud jääkidest. Aitäh, kui annad kotile uue elu!

Lisaks ihusõb­ra­lik­kusele on suureks plussiks mako-satiini kulumis­kindlus ning vastu­pi­davus. Voodipesu on võimeline taluma enam kui 300 pesukorda ilma läike ja värvi kadumiseta.

Kangas on valmis­tatud õhukesest pikakiu­lisest Egiptuse puuvil­la­lõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga. Kanga TC on 300.

Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.

Tooteinfo

Komplekt on valmistatud 100% puuvillasest mako-satiin kangast. Kangas on valmistatud õhukesest pikakiulisest Egiptuse puuvillalõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga.
Kanga TC on 300.
Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.
Palun ära kuivata mind kuivatis, kuivati suured pöörded ja tugev kuumus lõhub minu kiude.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Tootekood: - Kategooria: Silt:
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang