Voodi­pe­su­komplekt mako-satiin 40–7331 GreenRoses

137,00 242,00  sis. KM

Voodipesukomplekti kuulub: Tekikott, voodilina ja kaks 50x60 cm padjapüüri. Tekikott, voodilina ning padjapüürid on ühesugusest kangast.

Voodipesu on valmistatud kvaliteetsest 100% puuvillasest mako-satiin kangast. Tekikotil on üleval otsas käeaugud ning all ava teki sisse panekuks.
Kangas on valmistatud õhukesest pikakiulisest Egiptuse puuvillalõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga. Kanga TC on 300.
Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.
Masinpesu 40C. Triikimine 200C. Keemiline puhastus ja kuivatis kuivatamine lubatud.

Iga satiinist ja mako-satiinist voodipesukomplektiga tuleb kaasa voodipesu tolmukott. See kott on valmistatud Sinu voodipesu juurdelõikusel tekkinud jäägist, et vähendada jäätmekoormust keskkonnale. Saad seda kasutada voodipesu tolmukotina või mõnel muul Sinu jaoks olulisel otstarbel.

Aitäh, kui annad kotile uue elu!

40–1638 DarkG­reenOtsid eksklu­siivset voodipesu? Mako-satiin on just Sinu jaoks. Mako-satiinist voodipesu üllatab isegi kõige nõudli­kumaid inimesi! See kangas on puuvilla tippk­va­liteet, mis on nii siidine, et seda võib nimetada puuvil­la­siidiks.  Valmis­tooted kuuluvad eliidi kategoo­riasse. Voodi­pe­su­komplekt on pakitud stiil­sesse tolmu­kotti, mis on valmis­tatud voodipesu tootmisel tekkinud jääkidest. Aitäh, kui annad kotile uue elu!

Lisaks ihusõb­ra­lik­kusele on suureks plussiks mako-satiini kulumis­kindlus ning vastu­pi­davus. Voodipesu on võimeline taluma enam kui 300 pesukorda ilma läike ja värvi kadumiseta.

Kangas on valmis­tatud õhukesest pikakiu­lisest Egiptuse puuvil­la­lõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga. Kanga TC on 300.

Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.

Tooteinfo

Komplekt on valmistatud 100% puuvillasest mako-satiin kangast. Kangas on valmistatud õhukesest pikakiulisest Egiptuse puuvillalõngast. Mako-satiin on tihe, kerge ning hurmavalt läikiva pinnaga.
Kanga TC on 300.
Kangal on olemas OEKO-TEX standard100 sertifikaat.
Palun ära kuivata mind kuivatis, kuivati suured pöörded ja tugev kuumus lõhub minu kiude.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Voodilina

Kummiga - 12 € (Lisa voodi mõõdud tellimuse märkustesse), Tavaline voodilina - 0 €

Padjapüür

Padjapüürid 50x60 cm + 0€, Padjapüürid 50x70 cm + 7 €

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Sulle võib meeldida ka…

Lang