Merii­novillane pleed DarkGrey

34,90  sis. KM

Looduslikust villast pleedid on võimelised isepuhastuma, see protsess on tingitud lanoliinist. Meriinovillast pleedid ei ima endasse lõhnu ega mustust ning neil on antibakteriaalsed omadused. Pleede ei ole soovitatav pesta – kuumuse ja vee tõttu võivad kiud kõverduda ja oma omadused kaotada. Kui mustus pleedile satub, pühi see lihtsalt kuiva lapiga maha. Pikka aega kasutatud või tugevalt määrdunud pleedi saab keemiliselt puhastada.

Laost otsas

Merii­novillast pleedid on valmis­tatud Uus-Meremaal ja Austraalias kasva­tatud meriinolam­maste villast. Merii­novillast pleedid sobivad suure­pä­raselt nii lastele kui ka täiskas­va­nutele ning neist võib saada stiilne inter­jööri aktsent. Tänu merii­novil­la­kiududele on pleedid koheselt soojendavad.

Merii­novillane pleed on soe ja hubane. See annab toas või õues mõnusalt sooja ka väga külma ilmaga. Kuid mitte ainult — kehatem­pe­ra­tuuriga kohanduv merii­novill aitab vältida ka ülekuu­me­nemist, kuna laseb õhku läbi ning võimaldab nahal hingata. Merii­novill ei ärrita ka kõige tundli­kumat nahka, ei põhjusta allergiat ning sobib ka aller­giale kalduvale nahale. Pleed võlub oma kergusega — see on vaevu tuntav ning ei piira liikumist, tunda on ainult kirjel­da­matut kohevust ja pehmust.

Koostis: 80% merii­novill, 20% nailon
Kaal g/m2: 450 g/m2
Pärito­luriik: Ukraina
Kaal: 1.500kg

Omavad OEKO-TEX 100 setifikaati.

Suurus

140x200 cm (suurus antud koos narmastega)

Tooteinfo

Koostis: 80% meriinovill, 20% nailon
Kaal g/m2: 450 g/m2
Päritoluriik: Ukraina
Kaal: 1.500kg

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Kategooria: Silt:
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang