Tundub, et Sulle pakub huvi kangas. Soovid ise õmmelda või kangast muul viisil kasutada?

Kangemad tegijad saavad meilt osta terveid kanga­rulle ning tagasi­hoid­li­ku­matel nokit­se­jatel on võimalus soetada meilt kangast ka meetri kaupa.

Kanga hulgiostuks (terve rull või enam) küsi pakkumist info@votex.ee.

 

Madal soojus­juh­tivus

 

Kangast saab kasutada nii talvel kui ka suvel. Talvel hoiab see keha soojas, samas kuumadel suveöödel annab meeldiva jaheduse ja värskuse.

 

Hüpoal­ler­gi­lisus

 

Loodus­likest toorma­ter­ja­lidest valmis­tatud kangad ei elekt­ri­seeru, ei põhjusta nahaär­ritust ega aller­gilisi reaktsioone.

 

Niiskusi­mavus

 

Higis­tamine ei ole enam probleem, kangas imab niiskust väga hästi ning Sa ei ärka enam kunagi ebameel­divalt niiske kehaga.

Kangas on lahendus inimestele, kes otsivad enda koju ideaalset voodipesu, kardinaid või muud koduteks­tiili, kuid ükski olemasolev toode ei sobi ideaalselt. Tänapäeval soovivad aina rohkemad inimesed ka muuta enda kodu võima­likult omapä­raseks ning eriliseks ning seetõttu ei soovi osta kõige populaar­semaid olemas­olevaid tooteid. Selleks puhuks on hea lahendus valida iseseisvalt välja enda lemmik kangas ning lasta sellest õmmelda vajalik kodutekstiil. See on
suure­pärane valik inimestele, kes ei ole tüüpla­hen­duste austajad ning soovivad enda kodu ja elamist perso­na­li­seerida nii palju kui võimalik.
 
Kangas, mis on soetatud spetsiaalse visiooni ja eesmärgiga luua enda koju omanäo­lised esemed, mis omavahel ka kokku sobituvad, on hea viis, kuidas tuua oma koju stabiilsust ja harmoo­ni­lisust. Pannes magamis­tuppa voodi­pesuks sama tekstii­li­kangas, millest on õmmeldud näiteks kardinad või mis on välja toodud ka pehmes mööblis, aitab luua kodus soojema ja mugavama õhkkonna.
 
Votex House’ist on võimalik valida endale väga paljude erinevate mater­jalide, mustrite ja värvi­toonide vahel. Mõned eriti armas­tatud kangad on näiteks must puuvil­la­satiin või valge puuvil­la­satiin, kuid lisaks nendele on Votex House’is ka väga palju teisi valikuid.
 
Et kõik kliendid saaksid olla 100% kindel Votex House’ist ostetud kangas on 100% kvali­teetne, omavad kõik meie toote­ka­ta­loogist leitavad esemed ja kangad OEKO-TEX 100 serti­fi­kaati. Tänu sellele võib alati kindel olla, et kangas on töödeldud vastavalt Euroopa Liidu standar­ditele ning ei sisalda mürgiseid ühendeid. Sedasi võib alati kindel olla, et Sinu kodutekstiil on maksi­maalselt puhas ja kvaliteetne.
 
Kangas on müüdud tavaliselt vastavalt ühe meetri hinnale ning selle laius ja tihedus võib erineda. Enne kanga soetamist oleks hea veenduda antud materjali tooteinfoga. Olenevalt, kui tihedat ning inten­siivset puhas­tamist kodutekstiil vajaks, tuleks üle kontrollida, kas antud materjal on parim masinpesu jaoks või sobib selleks käsipesu paremini. Samuti tuleks üle kontrollida mis kraadiga on lubatud pesta ning kas tohib ka triikida, keemi­liselt puhastava või kuivatis kuivatada.
 
Vaata üle Votex House’i toote­ka­taloog, vali enda lemmik kangas ning astu esimesed sammud, et luua enda unistuste kodu, täites see vaid enda lemmikute kodutekstiilidega.
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang