Satiinist 3‑kihiline lisataskuga näokaitse KUMMIDEGA

12,99  sis. KM

Mask on valmistatud kolmekordsest oeko-tex 100 setifikaatiga puuvillasatiinist ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne muu filtri. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber. Maskiga tuleb kaasa üks ePM1 filter. Filtri sile pool asetatakse kasutajast eemale ning pehme pool kasutaja poole. ISO 16890 sertifikaadiga filterkangas eraldab õhust kuni 1 mikromeetriseid osakesi 65% ulatuses. PANE TÄHELE! Maski kummidel on silikoonist pisikesed stopperid, et saaksid kummide pikkust täpselt enda järgi reguleerida  🙂

Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate/mask piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda.
  

Mask on valmis­tatud kolme­kordsest oeko-tex 100 setifi­kaatiga puuvil­la­sa­tiinist ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne filtri. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber.

PANE TÄHELE! Maski kummidel on silikoonist pisikesed stopperid, et saaksid kummide pikkust täpselt enda järgi reguleerida  🙂. Maskiga tuleb kaasa üks ePM1 filter (rohkem filtreid saab tootele juurde osta), antud toode on loodud just välise õhu filtree­ri­miseks kandja suunas. ISO 16890 serti­fi­kaadiga filter­kangas eraldab õhust kuni 1 mikro­meet­riseid osakesi 65% ulatuses.

Toome välja ka TTJA (Tarbi­ja­kaitse ja Tehnilise Järele­valve Amet) poolt antud juhised riidest maski kasutamiseks:

1. Mask peab olema korra­likult näo ees, nii et suu ja nina on kaetud.
2. Läbi maski peab olema mugav hingata.
3. Mask ei tohi olla niiske. Niiske mask tuleb välja vahetada, sõltuvalt valitud mater­jalist 2–3 tunni järel. Pideva kasutamise puhul kulub ühel inimesel keskmiselt päevas 4–5 maski.
4. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on käega korduvalt kohen­datud, katsutud või see on niiskeks läinud, tuleb mask välja vahetada.
5. Kasutamise järel tuleb mask panna kinni­sesse plastik­kotti, panna otse pesuma­si­nasse või visata prügi­kon­tei­ne­risse. Mitte mingil juhul ei tohi kasutatud maski jätta vedelema.
6. Kui maski kasuta­takse korduvalt, tuleb maski pärast kasutamist pesta pesuma­sinas vähemalt 60 kraadi juures ja pärast üle triikida või panna praeahju 60 kraadise kuumuse juurde.

Kontrolli alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks nina, suu ja lõua; habe võib vähendada filtreerimistõhusust.

Näokatte kasutamine ei asenda teisi kaitse­meetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distant­si­hoidmine jms.

Tegu ei ole medit­sii­nilise maski ega isiku­kait­se­va­hendiga. Näokate/mask piirab kasutaja hinga­mis­teedest piisa­keste lendumist keskkonda.

Värv

Kivihall - meestele, Must - meestele, Vanaroosa - meestele, Roheline - meestele, Beež - meestele, Kollane - meestele, Sinine - meestele, Kivihall - naistele, Must - naistele, Vanaroosa - naistele, Roheline - naistele, Beež - naistele, Kollane - naistele, Sinine - naistele, Must kirju - naistele, Kivihall - lastele, Must - lastele, Vanaroosa - lastele, Roheline - lastele, Beež - lastele, Kollane - lastele, Sinine - lastele, Must kirju - lastele

Tooteinfo

Mask on valmistatud kolmekordsest oeko-tex 100 setifikaatiga puuvillasatiinist ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne muu kanga. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Sulle võib meeldida ka…

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang