Kas praegune hommi­ku­mantel ajab higistama?

Meil on lahendus — 100% puuvillane hommi­ku­mantel, mis imab niiskust!

Pehme kui kallima puudutus

Kõik meie pakutavad hommi­ku­mantlid on parima kvali­teediga ning imepehmed.

Parima imavusega

Hommi­ku­mantlid on pärast esimest pesu suure­pärase imavusega, ega ei aja kehale ebameel­divaid purukesi.

Naturaalne

Kõik meie pakutavad hommi­ku­mantlid on naturaalsest 100% puuvil­lasest materjalist.

Hommi­ku­mantli sisse on mõnus pugeda nii hommikul kui ka õhtul, eriti hea on seda kasutada pärast sauna või duši all käiku. See peaks olema tehtud mater­jalist, mis imab hästi vett, kuid on endiselt nahale hell. Votex House’ist saab soetada 100% puuvil­laseid hommi­ku­mantleid, mis pakuvad pikaajalist kvali­teeti ning kangast, mis ei tuhmu ega kaota pehmust ka pärast paljusid pesukordi.

Hommi­ku­mantel on väga praktiline ja tänu sellele sobib suure­pä­raselt ka kingi­tusena kallitele inimestele. Lisaks sellele on see hea viis kasutamaks ka vannitoas disai­ni­ele­mendina, lisades vannitoa tühjadele seintele ning lihtsale sisus­tusele värve ning pehmet ja hubast õhkkonda. Pikalt on eestlaste kodusi­sustuse eelis­tatuim toon olnud hall ning selles toonis leiab ka hommi­ku­mantli. Särtsakama tooni austa­jatele pakume greibi toonis hommikumantleid.

Hommi­ku­mantleid on võimalik Votex House’ist soetada mitmes erinevas suuruses. On väiksemaid suurusi, mis sobivad hästi naiste­ra­ha­vastele või väikse­matele meeste­rah­vastele, kuid on võimalik osta ka suures suuruses hommi­ku­mantel, kuhu ka kogukam inimene ära mahub.

Iga Votex House’ist ostetud hommi­ku­mantel on testitud kahjulike ainete vastu ning omab OEKO-TEX 100 serti­fi­kaati. Vaata üle Votex House’i toote­ka­taloog ning hellita end või endale kallist inimest sooja ja pehme hommikumantliga!

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang