Puuvillane 3‑kihiline lisataskuga näokaitse <span class="caps">KUMMIDEGA</span>

9,00

Mask on valmistatud kolmekordsest oeko-tex 100 setifikaatiga puuvillasest kangast ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne muu kanga. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber.

Puhasta
  

Mask on valmis­tatud kolme­kordsest oeko-tex 100 setifi­kaatiga puuvil­lasest kangast ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne muu kanga. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber. Kummid on õmmeldud tagasi, kui mask on liiga pingul, siis on võimalik kumm õmblusest lahti võtta ning kummi­paela pikendada.

Toome välja ka TTJA (Tarbi­ja­kaitse ja Tehnilise Järele­valve Amet) poolt antud juhised riidest maski kasuta­miseks:

1. Mask peab olema korra­likult näo ees, nii et suu ja nina on kaetud.
2. Läbi maski peab olema mugav hingata.
3. Mask ei tohi olla niiske. Niiske mask tuleb välja vahetada, sõltuvalt valitud mater­jalist 2–3 tunni järel. Pideva kasutamise puhul kulub ühel inimesel keskmiselt päevas 4–5 maski.
4. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud, seda on käega korduvalt kohen­datud, katsutud või see on niiskeks läinud, tuleb mask välja vahetada.
5. Kasutamise järel tuleb mask panna kinni­sesse plastik­kotti, panna otse pesuma­si­nasse või visata prügi­kon­tei­ne­risse. Mitte mingil juhul ei tohi kasutatud maski jätta vedelema.
6. Kui maski kasuta­takse korduvalt, tuleb maski pärast kasutamist pesta pesuma­sinas vähemalt 60 kraadi juures ja pärast üle triikida või panna praeahju 60 kraadise kuumuse juurde.

Värv

Hall-roosade kantidega, Roosa-hallide kantidega, Hall, Must, Roosa, Tumesinine-heledate kantidega, Triibuline-kollaste kantidega, Triibuline-siniste kantidega, Must, Lastemuster- poistele, Lastemuster- tüdrukutele

Tooteinfo

Mask on valmistatud kolmekordsest oeko-tex 100 setifikaatiga puuvillasest kangast ning maskil on sees ka tasku, kuhu saab lisakaitseks panna salvrätiku või mõne muu kanga. Lisaks on maski üleosa sees traat, et maski saaks painutada nina ümber.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang