Kuninglik pruun

59,00129,00

Barokses stiilis pruun ornamendimuster on komplimendiks igale magamistoale. Õrn kreemikas-kuldne täiustab jõulist pruuni. Kuninglik pruun Design-seeria voodipesu muudab Sinu voodi parimate unenägude oaasiks.

Puhasta

Kombi­nee­ritud mustrid

Design seeria kannab uhkusega vastavat nime, sest selles toote­va­likus koosnevad voodi­pe­su­komp­lektid mitmest erinevast kanga­mustrist, andes pesule unikaalse ja kauni välja­nä­gemise.

Kuninglik pruun voodipesukomplekt

Nahasõb­ralik puuvil­la­satiin

Puuvil­la­satiin on kõrge kvali­teediga vastu­pidav kangas, mis laseb õhku läbi ja imab niiskust ning on ühtlasi üks pleeki­mis­kind­lamaid materjale. Sobib hästi tundliku nahaga inimesele.

Kuninglik pruun voodipesukomplekt

Teie kõrge­ausus

Design seeria voodipesu on unemaailma kuningriik. Kompekti kuuluvad neli padja­püüri, tekikott ja ühevär­viline voodilina, mis muudavad tudupesa eriliselt õdusaks.

Kuninglik pruun voodipesukomplekt

Kellelegi, kellest hoolid

Pesukomplekt on oma kvali­teedile vastavalt paken­datud ja hoius­tatud. Tänu estee­ti­lisele välimusele on Design seeria komplekt sobilik ka kingi­tuseks kallimale või sõbrale.

Tooteinfo

100% puuvillasatiin.
Masinpesu 60C. Triikimine 200C. Keemiline puhastus ja kuivatis kuivatamine lubatud.

Tarne

Postitame tooteid üle Eesti kasutades pakiautomaadi teenust. Keskmine tarneaeg on 3-5 päeva.

Tagastamine

Kui teil on toote kohta komplikatsioone või soovite toote tagastada, palume teil ühendust võtta info@votex.ee või telefonil 53 432 903.

Teade

Pildid on illustreerivad. Värvitoonid ja mustri paigutus võivad tegelikkusest veidi erineda.

Kategooria:
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang