Tere, hea Votex e-poe külastaja!

Sellel lehel on kiire ülevaade meist — Votex House ’st. Kes me oleme, kust me alguse saime ning kuhu oleme liikumas. Mõnusat uudis­ta­mist 🙂

Meie oleme Kadri (pildil vasakul) ja Heidi (pildil paremal) ning meie koos moodus­ta­megi ettevõtte Votex House . Votex House on perefirma ning me tegutseme voodipesu-maailmas juba seits­mendat aastat.

Tallinna Sisus­tus­mess 2017 — Votex House

Ettevõtte loomine ja areng

Ehitus ja Sisus­tus­mess 2017 — Tallinn — Votex House

Mõte, hakata tegelema voodipesu toot­mi­sega, tekkis meil 2010 aastal, kui kauban­du­sest, enda perele voodipesu valides ei leidnud me ilusat, kvali­teetset ja meile tasku­ko­hase hinnaga voodipesu. Soovist pakkuda oma perele parimat, hakkasime vaikselt tegelema juur­de­lõi­kuse ja õmble­mi­sega, just natu­raal­se­test kangas­test, mille disainid meile meeldisid. Ka meie tutta­va­tele jäi meie pisike tootmine silma ning nii hakkasid tulema esimesed telli­mused. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkasime mõistma, et ka tuttavate-tuttavad soovivad omale just meie poolt toodetud voodipesu. Pisike ja armas Votex House sai ette­võt­teks 12.04.2011, juhus­li­kult on sel päeval ka Heidil sünnipäev :). Paaril viimasel aastal oleme hakanud rohkem rõhku panema Votex House toodete tuntuse kasva­ta­misele ning sellel aastal oleme osalenud ka kahel Sisus­tus­messil, april­li­kuus Tallinnas ning oktoobris Tartus. Edasi­sised plaanid on seotud meie toodetele edasi­müü­jate leid­mi­sega, et meie headel klien­tidel oleks veel mugavam üle Eesti Votex’i kvali­teetset tudupesu soetada.

Ehitus ja Sisus­tus­mess 2017 — Tartu — Votex House

Tead­lik­kuse kasva­ta­mine

Peale voodipesu tootmise ja müügi, on meie eesmär­giks kasvatada tarbijate tead­lik­kust voodipesu valiku osas. Oleme oma kodulehel ka ära toonud peamised nipid, kuidas voodipesu oma maga­mis­tuppa valida. Nipid leiad klikkides SIIAKindlasti lisame kodu­le­hele tulevikus veel kasulikke näpu­näi­teid, kuidas voodipesu voltida, hoiustada jne. Kõik näpu­näited on koontatud kate­goo­riasse “Nipid”.

Kõik Sinu küsimused voodipesu mater­ja­lide, disainide ning kõige muu kohta, mis puudutab head und, on vägagi tere­tulnud. Helista 507 6947 (Heidi)/ 5343 2903 (Kadri) või saada meile e-mail: info@votex.ee.

SINU VOTEX HOUSE !

 

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Lang